Praca - Współpraca

Poszukujemy obecnie Kierowców z własnym autem dostawczym i działalnością gospodarczą.


Świadczymy usługi typu taxi bagażowe, szybki transport ze sklepów, marketów, przeprowadzki osób prywatnych i firm. Auto typu bus (min. 12m3) lub bus w zabudowie kontenera (20-22m3) tu chętnie z windą. Oczekujemy odpowiedniego przygotowania/wyposażenia do świadczenia tego typu usług i  wysokiej jakości pracy w trakcie obsługi klienta. Działamy we wszystkich większych miastach w Polsce to znaczy w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście, Białymstoku, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi i Szczecinie. Staramy się aby w każdej dzielnicy takiego miasta stacjonowało przynajmniej jedno auto, co skraca czas dojazdu do klienta i zmniejsza koszty działalności. Obecnie poszukujemy kierowców tylko w kilku miastach to jest, we Wrocławiu, Szczecinie i Łodzi w innych miastach tylko w niektórych dzielnicach. 


Centrala zajmuje się pozyskiwaniem zleceń, marketingiem i reklamą w internecie i mediach społecznościowych oraz reklamą wizualną (oklejenie auta). Przystąpienie do grupy daje możliwość korzystania z naszej aplikacji dla klientów https://znajdz.taxibagazowka.pl oraz wykonywania zleceń zamawianych bezpośrednio w naszej centrali telefonicznej. Posiadamy bazę stałych i powracających klientów zarówno prywatnych jak i firmowych. Prosta partnerska umowa- wszystko dużym drukiem ;) . Godziny pracy wg własnego uznania. Gotówka/przelew bezpośrednio po wykonanym zleceniu.


Jak wygląda współpraca z naszą Centralą w praktyce? My jesteśmy pod telefonem i online w dni powszednie od godz. 8,00 do 19,00 i w soboty od 9,00 do 14,00. Odbieramy telefony i maile od klientów - przyjmujemy zlecenia, zarówno bieżące jaki zamawiane z wyprzedzeniem, które przekazujemy kierowcom. Zlecenia są rozdzielane równomiernie, tak aby każdy miał w czasie miesiąca miał podobną ilość zleceń. Kierowcy w tym czasie mogą zgłaszać swoją gotowość do podejmowania zleceń logując się na naszej stronie. Poza godzinami pracy centrali nadal można pozostać zalogowanym w aplikacji i odbierać telefony bezpośrednio od klientów. 

Godziny swojej pracy każdy z kierowców ustala wg własnego uznania i możliwości. 


Zapraszamy również osoby planujące uruchomić działalność gospodarczą w branży transportu.

Szczegóły - Kontakt - mail : bagazowka50@gmail.com.pl

lub tel: 535 080 109

--------------------------------------------------------------------

Warszawa: Przyjmiemy do stałej współpracy kierowców z własnym autem (bus max 12m3 lub kontener 20m3, ew. z windą) i działalnością gospodarczą,  po lewej stronie Wisły (Mokotów, Ursynów, Wilanów, Śródmieście, Bemowo, Wola itd.) Uczciwa i przejrzysta umowa współpracy, dobre stawki. Elastyczne godziny pracy, zależnie od preferencji.

Kontakt: 

tel. 535 080 109 lub email: bagazowka50@gmail.com

--------------------------------------------------------------------

Śląsk: Przyjmiemy do współpracy kierowców ze Śląska z miejscowości: Katowice, Ruda Śląska, Bytom, Piekary Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Sosnowiec i okolice. Samochód bus max 12m3 lub kontener 20m3, ew. z windą. Własna działalność gospodarcza. Prosta i przejrzysta umowa współpracy, dobre stawki. Elastyczne godziny pracy, zależnie od preferencji.

Szczegóły współpracy - kontakt:

tel. 535 080 109 lub email: bagazowka50@gmail.com

--------------------------------------------------------------------

Łódź (i okolice: Pabianice, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki)

Przyjemiemy do współpracy kierowców z Łodzi i okolic. Samochód bus max 12m3 lub kontener 20m3, ew. z windą. Własna działalność gospodarcza. Prosta i przejrzysta umowa współpracy, dobre stawki. Elastyczne godziny pracy, zależnie od preferencji.

Szczegóły współpracy - kontakt:

tel. 535 080 109 lub email: bagazowka50@gmail.com

--------------------------------------------------------------------

Wrocław

Przyjmiemy do współpracy kierowców z Wrocławia i okolic. Samochód bus max 12m3 lub kontener 20m3, ew. z windą. Własna działalność gospodarcza. Prosta i przejrzysta umowa współpracy, dobre stawki. Elastyczne godziny pracy, zależnie od preferencji.

Szczegóły współpracy - kontakt:

tel. 535 080 109 lub email: bagazowka50@gmail.com 


Liczba odwiedzin dzisiaj: 33
©Wszelkie Prawa zastrzeżone BAGAŻÓWKA.COM